FİRMAMIZ HAKKINDA

Biz Kimiz ?

PROFESYONELLERDEN OLUŞAN KOCAMAN BİR AİLEYİZ

Temiz ve estetik bir yapı için el ele parolasıyla yola çıkan HEDEF ŞİRKETLER GRUBU, uzun yıllar sektörde çeşitli metal ürünleri ile bulunmaktadır.

Bu uzun maraton 1985 yılında başlamış olup ,günümüzde de uzman kadromuzla devam etmektedir. Kuruluşundan bu yana özverili bir şekilde ülkenin çevre estetiği ve düzeni için önemli tasarım, proje ve imalatlarla hizmet vermektedir.

Üretimimizi yeni teknolojiye sahip makineler, tecrübeli bir teknik kadro ve personelimizle gerçekleştirmekte ve en iyi sonuçları almaktayız. Kuruluşumuzdan beri hedefimiz; kaliteli ürünleri üretip satmaktadır. Ürünlerimiz yerel yönetimlere, resmi kurumlara, toplu konutlara sunmakta olup 2 yıl süreyle de garanti kapsamı altındadır. Yurt çapında hizmet vermekte olan kuruluşumuz her geçen gün biraz daha büyüyerek kendi alanında önemli bir yer kazanarak bu sektörde kendini ispat etmiştir. Şunu önemle belirtmek gerekirse HEDEF ŞİRKETLER GRUBU tecrübeli, deneyimli ve bilgili kadrosuyla geleceğe emin adımlarla yürüyüp büyümeye ve siz müşterilerimize en iyi kalitedeki ürünlerimizi, çeşitlerini çoğaltarak sunmaya devam etmektedir.

MİSYONUMUZ 

Üretimde ürün ömrünün uzun olması ve müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelir.Bunun gerçekleşmesi, kaliteyi teknoloji ile birleştirerek ,sabırla özenerek çalışmaktır. HEDEF ürünleri de bu düşünce ile üretilir.

 

DİĞER HİZMETLERİMİZ